Tábory a Školní výlety

Se školními programy a pořádáním akcí pro děti naše společnost začínala už v roce 2005. Dětský úsměv je totiž to nejhezčí a nikdy nás neomrzí. Víme, že každý očekává od školního výletu něco jiného, proto pro vás uspořádáme školní program různého charakteru, stačí si vybrat.

Usnadníme práci pedagogům, kteří už nemusí celý program připravovat sami, shánět vybavení, dopravu a zařizovat spoustu dalších záležitostí spojených se školními akcemi. Neváhejte nás kontaktovat, zajistíme takový školní program, na který vaše třída jen tak nezapomene!

Zastáváme individuální přístup a každé skupině zajistíme program na míru včetně doporučení vhodné dopravy a ubytování. Velký důraz klademe také na bezpečnost. Máme nejvyšší počet instruktorů na akci.

Školní program, který baví žáky i učitele

Naše programy jsou zaměřeny jak na pohybové aktivity, tak na rozvoj tvořivosti a logického myšlení. To vše cestou, která přinese dětem spoustu zábavy, poznání, dobrodružství a nových přátel. Máme vlastní materiál a stálý profesionální kolektiv mladých lektorů z řad učitelů a sportovních manažerů. Do naší nabídky jsme zařadili i programy pro ředitele škol a pedagogy.

Uspořádáme pro Vás tyto školní programy

Laser Game

Paintball

Zaujala Vás nabídka programů? Napište Nám!

    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů