Máme tu další ročník letního tábora pro děti a nás dospělé. Ve spolupráci se spolkem A-team HK zveme i kamarády účastníků, kteří si chtějí užít letní pohodu, sport, rekreaci a spoustu zábavy.

Program je velmi pestrý a vhodný jak pro holky tak i kluky.

Máte rádi dobrodružství? Chce poznat taje přírody a skvěle se pobavit? Na dobrodružném táboře máte skvělou příležitost. Již od prvního dne tábora zažijeme skvělé hry a dobrodružství, do kterých se budou moci zapojit všichni bez rozdílu věku. Během pobytu se zúčastníte expedice, průzkumu, bojovek a dalších netradičních aktivit.

Náplň:

Tématické hry: Laser Game, Archery game, Gladiator Race, Pevnost Boyard, Hry bez hranic s nafukovacími atrakcemi, Evoluce, Hra o trůny, Obchodníci a kupci, Občanka, Pastvinské hry, Tradiční, ale hlavně netradiční hry, Útěk z vezení, archery game, bramball, námořní bitva, DiscGolf, Tanková bitva, Na koně a jezdce, společenské a stolní hry v klubovně, lesní stavby, TV Kvíz, Disco

Pro účastníky letního tábora je sleva 100Kč na příměstský tábor.

Určeno: všem hodným dětem 1.-7.tříd. + dle domluvy (Hlavně pro mladší ročníky a stálé účastníky)
Termín: Pro tento rok pořádáme pouze příměstský tábor.
Ubytování: pension Bublačka, Pastviny
Strava: plná penze
Doprava: vlastní/autobusem od ZŠ M.Horákové
Cena: 4900Kč (lze platit z FKSP)

Organizace dne:

8:00 budíček,
9:00 – 12:00 dopolední program( 2 hry).
12:30 oběd.
14:30 konec poledního klidu
14:30 – 15:00 osobní volno
15:00 – 18:00 odpolední program (2-3 hry)
18:30 večeře
19:00 – 20:00 večerní pakobal, bramball, vybíjená,
20:00 – 21:00 příprava na večerku
21:30 večerka

Bezpečnost

Při všech hrách a aktivitách jsou dodržovány nejpřísnější bezpečnostní předpisy tak, aby nedošlo ke zranění účastníků. Při koupání v přehradě jsou vždy přítomni instruktoři a děti pouštíme po malých skupinkách pouze po výšku ramen. Potápění zakázáno.

Zdravotní péče

Samozřejmostí našeho tábora je plně vybavená ošetřovna. O zdraví účastníků se budou starat dva zdravotníci.

Popis střediska

Pension Bublačka je uzavřený areál na břehu Pastvin. Spíme v budově v pokojích pro 3-4 děti. Sprchy a záchody jsou na patře. Areál je pouze pro naši potřebu a veřejnosti je uzavřen. K dispozici je antukové hřiště, pláž, jídelna, klubovna, oblíbená loučka Ondřeje spravedlivého, táborový kruh, betonové parkoviště. Vedle areálu je i velká louka, a dětské hřiště. Všechna msta intenzivně využíváme.