Příměstský tábor na Stříbrňáku 2021!

je oblíbený letní kemp v Hradci Králové nabitý moderní zábavou, atrakcemi a vybavením v nově rekonstruovaném areálu na poloostrově. Perfektní tým instruktorů FirmSportu se postará o Vaše děti.

Příměšťák s pestrým programem!

  • Místo: ADVENTURE PARK Stříbrný rybník – poloostrov.
  • Pro děti 7 – 13 let (mladší sourozenci dle domluvy)
Termíny pro rok 2021
A) 5.-9.7  D) 26.-30.7.
B) 12.-16.7     E) 2.-6.8.
C) 19.-23.7.    F) 9.-13.8.

* V případě nekonání akce z důvodu vládního nařízení se storno neúčtuje.

Program

  • Laser Game, Celotáborová hra BANG!, Paintball.
  • Geolokační hra s názvem – Poklad na Stříbrném rybníku
  • Kolektivní a seznamovací hry, Pevnost Boyard, Dětský Survival závod.
  • Celodenní vodácký výlet na Orlici s instruktory, Výlet na koloběžkách a kolech.
  • Curling, paddleboard, šlapací buginy, paintball, čtyřkolky.
  • Ekologické hry v lese s edukativními prvky.
  • Nafukovací atrakce: Wipe out aréna, nafukovací hrad, lidský fotbálek, fotbalový kulečník, obří šipky.

Strava: pitný režim v ceně, obědy 80 Kč v restauraci

Začátek: 8.00

Konec: 16:00

Orientační počet dětí: 30

 

Cena
Přihlášení do konce února 2300 Kč
Přihlášení do konce května 2400 Kč
Přihlášení později 2500 Kč

Na jaké instruktory se můžete těšit?

Martina Čepelková

Hráčka basketbalu s mnohaletou zkušeností v reprezentaci ( Hradecké Lvice) . Nyní působí jako učitelka češtiny, angličtiny a tělocviku. Mnoho zkušeností získala na cestách v zahraničí na Work and Travel v USA a na studijním půlročním pobytu ve Vietnamu, kde bylo její náplní vyučovat jazyk malé děti v tamějších školách. Je spoluorganizátorka táborů se zaměřením na pohybové aktivity.

Luboš Machek

Patří do řad pedagogů „tělocvikářů“ a jeho druhým oborem je informatika se zaměřením na vzdělávání. Nyní působí na střední škole zdravotnické v Pardubicích. Sám sebe považuje za sportovce každým coulem. Má rád všestranně zaměřený pohyb, sport a vše, co s tím souvisí. Byť má rád zábavu, adrenalin, napětí, tak vše s důrazem na bezpečnost. Mnoholeté zkušenosti v oblasti práce s dětmi (např. letní tábory, lyžařské výcviky, zážitkové a outdoorové kempy). Instruktor lyžování (lyžařská škola Miraski), instruktor plavání (Plavecký klub Pardubice). Je také spoluorganizátor mnoha školních výletů a táborů.

Michal Taufmann

Učitel na střední škole v oboru Informatika a Tělesná výchova se zaměřením na vzdělávání. Působí také jako lektor na letních či příměstských táborech a organizátorem teambuildingových aktivit. Aktivně se věnuje téměř 20 let florbalu. Mezi další záliby patří plavání, cyklistika, inline bruslení, míčové hry, pálkovací hry či atypické hry. Je též certifikovaný lyžařský instruktor a také průvodce na divoké vodě.

Ondřej Nováček

Zakladatel agentury a vedoucí programů. Pořadatel dětských letních táborů a aktivit, jako jsou cyklovýlety, vodácké výlety, florbalové soustředění a volnočasové kroužky od roku 2005.

Licence: Cvičitel vodní turistiky MŠMT, Cvičitel lyžování MŠMT, Instruktor snowboardingu MŠMT, Trenérství softball, Trenérství florball, Zdravotník zotaovacích akcí ČČK, Rozhodčí České softballové asociace, PADI diving

Veronika Bučková