Příměstský tábor na Stříbrňáku!

je oblíbený letní kemp v Hradci Králové nabitý moderní zábavou, atrakcemi a vybavením v nově rekonstruovaném areálu na poloostrově. Perfektní tým instruktorů FirmSportu se postará o Vaše děti.

Příměšťák s pestrým programem již třetím rokem!

NOVÉ TERMÍNY PRO ROK 2022

  • Téma tábora : Cesta kolem světa
  • Místo: ADVENTURE PARK Stříbrný rybník – poloostrov.
  • Pro děti 7 – 13 let (mladší sourozenci dle domluvy)
Termíny pro rok 2022
A) 11.-15.7 
B) 18.-22.7   
C) 25.-29.7.   
D) 1.8.-5.8.

* V případě nekonání akce z důvodu vládního nařízení se storno neúčtuje.

pozvánka na příměstský tábor

Program

  • Laser Game, hra Cesta kolem světa, Paintball.
  • Geolokační hra s názvem – Poklad na Stříbrném rybníku
  • Kolektivní a seznamovací hry, Pevnost Boyard, Dětský Survival závod.
  • Celodenní vodácký výlet na Orlici s instruktory, Výlet na koloběžkách a kolech.
  • Curling, paddleboard, šlapací buginy, paintball, čtyřkolky.
  • Ekologické hry v lese s edukativními prvky.
  • Nafukovací atrakce: Wipe out aréna, nafukovací hrad, lidský fotbálek, fotbalový kulečník, obří šipky.

Strava: pitný režim v ceně, obědy 100 Kč – dovážené na Stříbrný rybník

Začátek: 8.00

Konec: 16:00

Orientační počet dětí: 30

 

Cena
Platba do konce února 2600 Kč
do konce května 2700 Kč
později 2900 Kč

Na jaké instruktory se můžete těšit?

Martina Čepelková

Hráčka basketbalu s mnohaletou zkušeností v reprezentaci ( Hradecké Lvice) . Nyní působí jako učitelka češtiny, angličtiny a tělocviku. Mnoho zkušeností získala na cestách v zahraničí na Work and Travel v USA a na studijním půlročním pobytu ve Vietnamu, kde bylo její náplní vyučovat jazyk malé děti v tamějších školách. Je spoluorganizátorka táborů se zaměřením na pohybové aktivity.

Luboš Machek

Patří do řad pedagogů „tělocvikářů“ a jeho druhým oborem je informatika se zaměřením na vzdělávání. Nyní působí na střední škole zdravotnické v Pardubicích. Sám sebe považuje za sportovce každým coulem. Má rád všestranně zaměřený pohyb, sport a vše, co s tím souvisí. Byť má rád zábavu, adrenalin, napětí, tak vše s důrazem na bezpečnost. Mnoholeté zkušenosti v oblasti práce s dětmi (např. letní tábory, lyžařské výcviky, zážitkové a outdoorové kempy). Instruktor lyžování (lyžařská škola Miraski), instruktor plavání (Plavecký klub Pardubice). Je také spoluorganizátor mnoha školních výletů a táborů.

Michal Taufmann

Učitel na střední škole v oboru Informatika a Tělesná výchova se zaměřením na vzdělávání. Působí také jako lektor na letních či příměstských táborech a organizátorem teambuildingových aktivit. Aktivně se věnuje téměř 20 let florbalu. Mezi další záliby patří plavání, cyklistika, inline bruslení, míčové hry, pálkovací hry či atypické hry. Je též certifikovaný lyžařský instruktor a také průvodce na divoké vodě.

Ondřej Nováček

Zakladatel agentury a vedoucí programů. Pořadatel dětských letních táborů a aktivit, jako jsou cyklovýlety, vodácké výlety, florbalové soustředění a volnočasové kroužky od roku 2005.

Licence: Cvičitel vodní turistiky MŠMT, Cvičitel lyžování MŠMT, Instruktor snowboardingu MŠMT, Trenérství softball, Trenérství florball, Zdravotník zotaovacích akcí ČČK, Rozhodčí České softballové asociace, PADI diving

Veronika Bučková

Příměstský tábor 2021