Firmsport je Česká teambuildingová agentura specializující se na firemní teambuilding, virtuální teambuilding a eventové akce. Nabízíme přímou realizaci Vaší události, tzn. veškerý program a vybavení je pouze v našich rukou. U nás budete mít jistotu, že zajistíme trefnou a zábavnou akci, ať už virtuálně, osobně nebo také kombinací obou forem. Naší předností je tým zkušených instruktorů , kteří umí výborně vycítit strukturu chování lidí ve vašem kolektivu.

Na trh jsme vstoupili v roce 2005, kdy jsme začali pořádat aktivity pro děti. Náš kolektiv se stále rozvíjí a tak jsme začali provozovat tábory, lyžařskou školu, vodácké výlety pro děti i dospělé, sportovní akce pro základní a střední školy, firemní teambuildingové programy, zahraniční zájezdy za zábavou a spoustu dalších aktivit. Momentálně je naši doménou teambuilding, virtuální teambuilding, outdoor lasergame, mobilní casino, paintball, rafting a naši radostí jsou stále akce pro děti.

Dokonalé zážitky jsou k nezaplacení. Proto využijte služeb naší profesionální a spolehlivé agentury. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Proto ke každému přání přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Naše bohaté zkušenosti v oboru zajišťují ty nejkvalitnější služby. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Naše práce nás baví!

Ondřej Nováček,
manažer

Volná místa

Outdoorová agentura s širokým sortimentem služeb hledá do svého týmu vhodné kandidáty/ky.

firmsport.cz - večírkové programy

Náš tým

Naše bohaté zkušenosti v oboru zajišťují ty nejkvalitnější služby.