Eventová agentura

Firmsport je Česká teambuildingová a eventová agentura specializující se na moderní a zábavné firemní teambuilding i eventové akce. Nabízíme přímou realizaci Vaší události, tzn. veškerý program a vybavení je pouze v našich rukou. U nás budete mít jistotu, že zajistíme trefnou a zábavnou akci. Naší předností je tým zkušených instruktorů , kteří umí výborně vycítit strukturu chování lidí ve vašem kolektivu – to je jedna z našich velkých konkurenčních výhod a zakládáme si na výborném týmu.

Na trh jsme vstoupili v roce 2005, kdy jsme začali pořádat aktivity pro děti. Náš kolektiv se stále rozvíjí a tak jsme začali provozovat tábory, lyžařskou školu, vodácké výlety pro děti i dospělé, sportovní akce pro základní a střední školy, firemní teambuildingové programy, zahraniční zájezdy za zábavou a spoustu dalších aktivit. Momentálně je naši doménou teambuilding, firemní večírky, outdoor lasergame, mobilní casino, mobilní únikové hry, Survivor race, paintball, rafting a naši radostí jsou stále akce pro dětifiremní Family day.

Dokonalé zážitky jsou k nezaplacení.

Proto využijte služeb naší profesionální a spolehlivé agentury. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník a dlouhodbé vztahy. Proto ke každému přání přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Naše bohaté zkušenosti v oboru zajišťují ty nejkvalitnější služby. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Naše práce nás baví!

Mgr. et Bc. Ondřej Nováček,
manažer

firmsport.cz - večírkové programy

Náš tým

Naše bohaté zkušenosti v oboru zajišťují ty nejkvalitnější služby.

NAPIŠTE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

RÁDI PRO VÁS VYMYSLÍME EVENT PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů