Teambuilding na míru

Pro zábavu i budování kolektivu po celé České republice ????????!

Pro utužení Vašeho firemního kolektivu a chvíle plné zábavy pořádáme firemní akce nejrůznější podoby. Teambuilding – Funbuilding realizujeme na Vámi zvoleném místě, podle vašich požadavků. Rádi Vám doporučíme lokalitu, hotel i konkrétní program. Realizujeme programy s dějem i statická stanoviště. Máme však řešení i pro teambuilding ve vnitřních prostorách. Pro večerní zábavu či party rádi připravíme i firemní večírek dle vašich požadavků.

Teambuilding pro Vaši firmu

Teambuilding spojuje lidi tím, že podporuje spolupráci a týmovou práci.

Proces vytváření týmu, kde lidé spolupracují na dosažení společného cíle. Hlavním účelem teambuildigu je vytvoření stabilního týmu pomocí silných vazeb a spojení. Vytváření těchto vazeb prostřednictvím teambuildingu je velmi prosperující pro podniky a organizace. Mezi výhody teambuildingu patří zdokonalení komunikace, vylepšení plánovacích schopnosti, motivace zaměstnanců a spolupráce zaměstnanců.

Zábavné aktivity, které pomáhají lidem, vidět se v jiném světle a poznat se lépe se v jiném prostředí.

Naše oblíbené firemní akce a teambuilding, které pro Vás rádi připravíme

Sestrojte si s týmem závodní auto Formule 1, které bude nejen funkční, ale i designově atraktivní. Formule by měla být schopna zvládnout závod!

Zkuste si oblíbenou americkou televizní soutěž na vlastní kůži. 

Zažijte dobrodružný teambuilding v prostorách hradů a zámků. Tématický program inspirovaný televizní soutěží.

Vítěz může být jen jeden! Kdo by nechtěl vyhrát olympiádu, hrdě nastoupit za svou vlast a soutěžit pod olympijskou vlajkou?

Vytvořte si národy, reprezentujte je v dávných disciplínách a zažijte tak skutečné antické hry, které mají atmosféru doby.

Staňte se na chvíli vy a váš tým alchymisty! K vítězství stačí namíchat správné ingredience k chemickému pokusu.

Rádi byste poděkovali svým zaměstnancům či partnerům a nabídli jim a jejich rodinám možnost strávit úžasný den společně? Toto je skvělá příležitost.

Zažijte své kolegy ve vyhecovaném závodu napříč přírodou. Teambuildingová akce pro milovníky adrenalinu a dobrodružství.

Detektivní příběhy pro firemní akce. Dobrodružný teambuilding plný zábavy. Vytvoříme Vám detektivní příběh na míru.

Kreativní program na téma Farmářský víceboj. Originální atrakce, které pobaví nejen vaše kolegy. Vhodná aktivita i pro Family day.

Sofistikované mobilní únikové hry v různých variantách obtížnosti. Unikátní úkoly únikových her v prostorách podle vašeho přání. Vyberte si z 10 tématických místností.

Jste připraveni na super akční program, který je vhodný i pro klientské dny, kdy jste vy i vaši klienti v oblecích.

Originální a trochu adrenalinový teambuilding podle známé televizní soutěže Survivor. Vytvořte kmeny a poměřte síly s kolegy v dobrodružných aktivitách.

Zábava na míru pro Vás i vaše zaměstnance v Hradci Králové v Adventure parku.

Stavby hmyzích domečků a hotelů je projekt, který se řadí mezi “sustainability“  teambuildingy kdy zajisté přinese mnoho zábavy a je skvělý, jako námět pro firemní akci.

Mobilní únikové hry pro Váš teambuilding

IQ GAMES

Více info

Připravíme Vám virtuální teambuilding na míru

Rádi doporučíme lokality a k nim připravíme teambuilding na klíč. Skvělé ohlasy máme na Teambuildingový program Pevnost Boyard či Grand Prix – stavba závodních formulí. Pokud hledáte hru zasazenou to atmosféry hradů, nechte si doporučit vhodnou lokalitu.

Na co se můžete v rámci našich teambuldingových programů těšit?

Teambuildingové hry, řešení konkrétních úkolů, hledání pokladu, pátrání po lupičích, velké nafukovací atrakce, propracované týmové úkoly, střelecké disciplíny, outdoorové aktivity, jízda na lodích, koloběžkách nebo kolech, běhání po lese, aquazorbing, paddleboardy, geocaching, survivaly, večer v casínu, kufr a další aktivity plné zábavy. Vybrat si tak můžete to, co je vašemu firemnímu kolektivu nejblíže.

Vyžádejte si podrobný popis aktivit
Teambuilding přizpůsobíme požadavkům vašeho kolektivu. Na výběr máte z mnoha aktivit i programů. Neváhejte nás kontaktovat pro zaslání návrhu na akci a cenové nabídky.

Originální program pro Váš den?
Wipe Out, Oscarový teambuilding nebo Pevnost Boyard

Naše programy inovujeme tak, abyste si užili co nejvíce zábavy a jaksepatří stmelili firemní kolektiv. V letošním roce se můžete těšit na teambuilding s Wipe out atrakcemi, Pevnost Boyard, Pevnost Karlín, Retro teambuilding, mobilní únikové hry, Venkovní laser game, Archery Game a na stále propracovanější programy s dějovým nábojem.

FAMILY DAY

DĚTSKÝ DEN

KONTAKTUJTE NÁS

Nabízíme tyto dějové programy

NEZÁVAZNĚ POPTEJTE
Sestavíme pro vás outdoor i indoor programy na přání. Rádi vám doporučíme program, který bude ideální pro vaší skupinu, v každém ročním období a za každého počasí.

Naše teambuildingové aktivity

Napište nám nezávaznou poptávku
 • únikové hry – vnitřní
 • wipe out
 • lidský fotbálek
 • LASER GAME – outdoor verze
 • únikové hry – venkovní
 • dřevěné hry
 • bungee running
 • lanové aktivity

 • šifry

 • paintball
 • lukostřelba
 • zametač
 • mobilní curling

 • rodeo býk
 • OCR překážky
 • Geocaching

 • mobilní casíno

 • survivor opičí dráha
 • nafukovací IPS beerpong
 • a další!

Doporučené lokality

Více info zde

Fotografie z uskutečněných akcí

Nezávazně poptejte

Máte zájem o teambuildingový program? Napište nám pro vypracování nabídky.

  Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů