Teambuilding

Pro utužení Vašeho firemního kolektivu a chvíle plné zábavy pořádáme teambuildingové akce nejrůznější podoby po celé republice..

Firemní večírky

Mobilní casino je zábavný kultivovaný program, vhodný na podnikové oslavy, formální firemní akce, večírky, setkání obchodních partnerů i další akce.

Firemní akce

Rádi byste uspořádali firemní akci a nevíte jak? My Vám pomůžeme! Firemní akce nebo firemní večírky na míru, firemní oslavy nebo family den pro zaměstance.

Školní akce, tábory a výlety

Se školními programy a pořádáním akcí pro děti naše společnost začínala už v roce 2005. Dětský úsměv je totiž to nejhezčí a nikdy nás neomrzí.

OUTDOOR LASER GAME

Venkovní LASER GAME v Hradci Králové. Naprostá bomba! Dlouho nás tak nic nenadchlo jako právě Laser tag.

Minigolf

Kombinace tradičního minigolfu a adventure golfu . Ideální odpočinek pro celou rodinu v krásném prostředí kempu v Adventure parku Stříbrný rybník.

Půjčovna atrakcí, lodí, bugin

Pronajměte si u nás zábavné a nafukovací atrakce. Vaše firemní akce, dětský nebo sportovní den s nimi posunete na úplně jiný level. Vyřádí se děti i dospělí!

Adventure Park Stříbrný rybník

V našem nově vznikajícím Aréně Silver Lake v prostorách kempu Stříbrný rybník si můžete zažít středověk na vlastní kůži.

Paintball Hradec Králové

PAINTBALL v Hradci Králové. Zorganizujeme Vám paintballovou přestřelku.

Outdoor Arena Lesní hřbitov

Přestřelka jako v “ardénském lese”, boj o potok, ničení dělostřelecké baterie, Každý rok měníme tvář hřiště a to letošní je opravdu skvěle postaveno.

Úniková hra

Jako letošní novinku Vás informujeme o probíhající stavbě “CZECH ESCAPE” v pražském Karlíně. Jedinečné únikové místnosti jsou pro Vás připravené. Uniknete? Od 1.4.2022 si je můžete vyzkoušet na vlastní kůži!

Virtuální realita

Virtuální realita již není sci-fi. Je integrována do naší současnosti a v nadcházejících letech povede k pokrokům, které budou utvářet budoucnost. Nahlédněte do světa VR pomocí našich her a zkuste něco nového.

Půjčovna paddleboardů Hradec Králové

Půjčovna paddleboardů v Adventure Parku na Stříbrném rybníku v Hradci Králové. K dispozici máme nafukovací i laminátové paddleboardy. Půjčení je možné i na několik dnů.

Family Day pro zaměstnance Fakulní nemocnice Hradec Králové

..