Teambuilding

Pro utužení Vašeho firemního kolektivu a chvíle plné zábavy pořádáme teambuildingové akce nejrůznější podoby po celé České republice.

Firemní večírky

Mobilní casino je zábavný kultivovaný program, vhodný na podnikové oslavy, formální firemní akce, večírky, setkání obchodních partnerů i další akce.

Firemní akce

Rádi byste uspořádali firemní akci a nevíte jak? My Vám pomůžeme! Firemní akce nebo firemní večírky na míru, firemní oslavy nebo family den pro zaměstance.

Školní akce, tábory a výlety

Se školními programy a pořádáním akcí pro děti naše společnost začínala už v roce 2005. Dětský úsměv je totiž to nejhezčí a nikdy nás neomrzí.

OUTDOOR LASER GAME

Venkovní LASER GAME v Hradci Králové. Naprostá bomba! Dlouho nás tak nic nenadchlo jako právě Laser tag.

Svatební servis

Pronájem svatebních beduínských stanů, svatebních doplňků, prosecco vanu, fotobudky.

Půjčovna atrakcí, lodí, bugin

Pronajměte si u nás zábavné a nafukovací atrakce. Vaše firemní akce, dětský nebo sportovní den s nimi posunete na úplně jiný level. Vyřádí se děti i dospělí!

Adventure Park Stříbrný rybník

V našem nově vznikajícím Aréně Silver Lake v prostorách kempu Stříbrný rybník si můžete zažít středověk na vlastní kůži.

Paintball Hradec Králové

PAINTBALL v Hradci Králové. Zorganizujeme Vám paintballovou přestřelku.

Outdoor Arena Lesní hřbitov

Přestřelka jako v „ardénském lese“, boj o potok, ničení dělostřelecké baterie, Každý rok měníme tvář hřiště a to letošní je opravdu skvěle postaveno.

Úniková hra

Naše centrum únikových her Czech Escape v pražském Karlíně nabízí několik her, které určitě stojí za to vyzkoušet! Otestujte svůj důvtip a zažijte ten pravý adrenalin se správným napětím. Jedinečné únikové místnosti jsou pro Vás připravené. Uniknete?Přijdťe si je vyzkoušet na vlastní kůži.

Virtuální realita

Virtuální realita již není sci-fi. Je integrována do naší současnosti a v nadcházejících letech povede k pokrokům, které budou utvářet budoucnost. Nahlédněte do světa VR pomocí našich her a zkuste něco nového.