Připravili jsme pro Vás dobrodružný program, který Vašim pěším či cyklovýletům dodá nový rozměr. Poklad Loupeživého rytíře.

Celá třída bude pod vedením instruktora, který Vás bude doprovázet na dobrodružné cestě za pokladem. Hledání pokladů spočívá v tom, že děti budou luštit lehké nebo těžké úkoly, které je přivedou na souřadnice a s pomocí nápověd se dostanou k hledanému pokladu. Pro nalezení se používají mapy a buzoly. Lze využít i jiných pomůcek. Vše záleží na věku účastníků. Každý výlet je plánován individuálně dle požadavků a věku účastníků.

Věřte, že po nalezení pokladu bude mít každý radost a skvělý pocit. Tento výlet je opravdu velmi dobrodružný. Děti poznají nová místa, o kterých ani nevěděly. Instruktor Vás seznámí s místy, kterými budeme projíždět. Hradecké lesy skrývají spoustu nádherných míst. Všechny trasy, které jsme pro Vás připravili, jsou vedeny mimo pozemní komunikace.

Pro žáky 1.-4.třídy doporučujeme výlet nazvat Poklad loupeživého rytíře – kde nebude chybět úvodní legenda a příběh, který doprovází celý výlet. Na závěr si každý tým najde svůj poklad.

Varianty:

  • cyklistika
  • pěší

U obou variant je délka trasy stanovena dle věku účastníků

Cena: Kalkulace na vyžádání dle trasy