Večírkové programy pro firmy

Pokud hledáte skvělý program na vánoční večírek, který byste mohli letos o Vánocích uspořádat ve vaší firmě nebo s vaším firemním kolektivem, tak to jste na správném místě.

Máme v nabídce spoustu kreativních firemních programů, které vás jistě perfektním způsobem zabaví a dostanou vás tak do té pravé vánoční pohody. Tyto programy jsou také ideálním způsobem, jak dát váš tým dohromady a nechat na chvilku pracovní záležitosti stranou.

Máme pro Vás širokou nabídku firemních programů nebo také spíš večírkových programů, ze kterých si můžete vybrat. Vánoční tématika firemního večírku, večírek ve stylu Las Vegas nebo novoroční večírek, to už záleží na Vás, co si vyberete. Programy lze upravit do požadovaného tématu.

Zvolíte si, že se s námi přeneste do casina v Las Vegas nebo budete raději luštit a přicházet s kolegy na řešení mobilních únikových her?
Případně, co si takhle zahrát vánoční filmový kvíz a nebo moderovanou soutěž inspirovanou televizní soutěží KUFR či Máme rádi Česko?

Pokud jste kolektiv, který by si rád zahrál na detektivy, máme pro vás i osvědčený firemní program s názvem Detektivka, kterou lze vytvořit dle požadovaných podmínek u vás v kanceláři či hotelu. A nebo také program Pevnost Boyard, který vyzkouší váš důvtip, bystrost a přesnost.

Vymyslet se toho dá opravdu hodně, takže pokud Vás napadá nějaké přání, či požadavek, jak by Váš firemní večírek mohl vyúadat – napište nám a my se do toho rádi pustíme!

Ať už máte jakýkoli vkus, pro každého tu máme něco. Jsme tu, abychom vám pomohli, aby vaše pracovní Vánoce 2022 byly společenské, na které budete vzpomínat.

Pokud hledáte zábavu pro klienty, kteří se mezi sebou neznají. Doporučujeme programy, jako jsou mobilní casino, únikové hry, degustaci rumů a nebo třeba mobilní curling, jako doplňkovou aktivitu.

Co se určitě na vánoční večírek hodí je také naše fotobudka a nebo naše novinka – pojízdný bar Prosecco kára! Tyto večírkové doplňky vaše hosty, ať už to jsou kolegové či klienti, určitě potěší.

Nabídka programů pro firemní večírky