Jak správně naplánovat teambuilding?

Plánování teambuildingu může být někdy opravdu náročný úkol, zvlášť, když jste předtím nikdy nic takového nepřipravovali.

Rádi Vám poradíme, jak co nejlépe firemní akci či teambuilding zvládnout a pomůžeme Vám jednoduše zrealizovat akci od začátku až do úplného finále.

Na začátku je nutné si ujasnit základní body a brát na ně zřetel hned o začátku sestavování celého teambuilding programu. Důležité je pro Vás, ale i pro nás, jako agenturu, znát kolektiv a správně tak sestavit aktivity, které Vám v programu celé akce budou vyhovovat. Vhodně naplánované aktivity zaujmou většinu účastníků a ostatní se vždy nechají již dobrou zábavou také strhnout. Jinak se staví program pro sporťáky, co mají rádi adrenalin a jinak zase například pro nadšence deskových her. Věkové složení kolektivu je samozřejmě další kritérium, ke kterému je dobré při tvorbě programu celé plánované akce také přihlédnout.

Následně je dobré definovat si cíl nebo účel vašeho teambuildingu. Může to být odměna po náročném půl roku pro všechny zaměstnance. Může to být Summer party, Vánoční večírek, přivítání nových členů v týmu nebo poděkování pro klienty.Důvodů pro pořádání firemního teambuildingu je mnoho. Výsledek by měl být ale vždy jeden. Spokojení účastníci, kteří budou na tuto akci dlouho vzpomínat.

Většina pořádaných akcí se pořádá ve vhodně zvoleném prostředí s možností kvalitního ubytování a stravování. Rádi Vám doporučíme osvědčené lokality, které budou splňovat Vaše požadavky. Samozřejmostí z naší strany je i případné zajištění cateringových služeb. Jejich nabídka se může lišit právě podle zvolené lokality pro celou akci. Rozhodně ale pro Vás najdeme vždy tu nejlepší a osvědčenou cateringovou firmu, které se o Vás postará i v případě zvolené akce mimo hotel.

A na závěr už stačí zajistit a nezapomenout na dokumentaci Vaší firemní akce pro všechny zúčastněné, ať už v podobě fotografa nebo video – záznamu. Pokud je potřeba, s námi máme k dispozici jak fotografa, tak video.

Pořádání a sestavovaní programu pro firemní teambuildingové akce je naše práce. Máme mnohaleté zkušenosti a velké množství spokojených a stále se vracejících klientů. Vždy pro ně v programu akce rádi vymyslíme něco nového a originálního. Budeme rádi, pokud se i Vy na náš Firmsport tým obrátíte a svěříte nám celý její průběh. Ke každému plánování celé akce přistupujeme individuálně a snažíme se v maximální míře vyhovět Vašim požadavkům.

DULEŽITÉ KROKY

Kontaktujte nás
  • Poznání kolektivu, jako celku

  • Cíl firemní akce/teambuildingu

  • Nalezení správného místa/ubytování

  • Uzpůsobení fyzické aktivity všem zaměstnancům

  • Nezapomenout na dokumentaci (video, foto)

  • Určení správných aktivit

  • Sestavení finanční velikosti budgetu

  • Ideální shoda termínů

  • Zajištění cateringových služeb

  • Objednání transitu

Teambuilding Eventy pro firmy

NABÍDKA PROGRAMŮ