Na vánoční večírky nebo jako doprovodný program doporučujeme Kufr. Jde o zábavnou soutěž inspirovanou známým televizním pořadem. Je vhodná kamkoliv si vzpomenete, na party, teambuildingové akce i narozeniny. Doporučujeme na firemní oslavy a indoorové odpoledne.

Pro koho je Kufr určený

 • Vhodné pro 10 až 100 osob
 • Na party, firemní akce a večírky

Jak se Kufr hraje

Účastníci jsou rozděleni do několika týmů. V každém kole bude odměněn nejúspěšnější tým. Uvidíte, jak soutěžní atmosféra strhne všechny soutěžící. Akce je skvělá pro uvolnění formální atmosféry. Doporučená doba produkce je 1,5-3 hodiny. A jak vypadá soutěžení? Zkuste předvést Moniku Levinskou nebo leštiče ebonitové tyče. Možná také dostanete za úkol předvést Dádu Patrasovou. Skvělá zábava je zaručena!

Části hry

 • Hádej slovo!
 • Předvádění!
 • Poznej předmět!
 • Uhádni znělku!
 • Kdo se ukrývá?
 

Připravíme pro vás večer plný zábavy, napište nám.

Průběh soutěže

Zábavným večerem vás provede náš moderátor, který soutěž uspořádá. Přítomný bude také rozhodčí u počítače. Soutěž probíhá tak, že účastníci utvoří 4-6 týmů. Pomocí projekce se na stěnu promítají slova, která mají členové týmu popisovat nebo předvádět. V 1. až 3. kole soutěží vždy 1 družstvo. Ve 4. Kole soutěží všechny týmy současně.

 1. V prvním kole tým hádá slova. Rozdělí se na hádající a popisující. Během časového limitu mají za úkol popsat a uhádnout co nejvíce zobrazených slov.
 2. Ve druhém kole týmy předávají buď filmové a televizní postavy, nebo profese. Opět se členové týmu rozdělí na hádající a předvádějící.
 3. Třetí kolo je o hádání unikátního předmětu. Soutěžící dostanou 4 možnosti, ze kterých si mohou vybrat.
 4. Čtvrté kolo je interaktivní napříč všemi týmy. V každém týmu je zvolen zástupce, který se posadí do horkého křesla. Podle počtu týmů bude i počet soutěžících v horkém křesle. V tomto kole se hádají televizní a seriálové znělky. Kdo zná správnou odpověď, získává plusový bod pro svůj tým. Po 5 znělkách může tým vyměnit svého zástupce.
 5. Páté kolo je bonusové. Soutěžící v něm hádají známé osobnosti. Jde o postupné odkrývání políček, pod kterými se skrývá známá osobnost.